Hemşire Çağrı Sistemleri

Günümüzde hastanelerde ve sağlık amaçlı kuruluşlarda hasta ile sağlık personelinin etkili haberleşmesi büyük önem taşımaktadır. Hem hastanın isteklerinin zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi hem de verilen hizmetin kalitesinin ölçümlenebilmesi için hemşire/hasta haberleşme sistemlerinin kurulumu gün geçtikçe artmaktadır. Sağlık amaçlı kuruluşların uluslararası akreditasyon birimleri tarafından akredite edilme koşullarından biri de bu sistemin mevcut ve amaca yönelik olarak çalışır durumda bulunmasıdır. Hemşire çağrı sistemleri ile sizlere bu konuda en uygun ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, hemşire çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

Hemşire-hasta haberleşme sisteminiz için bize başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek için bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapıyoruz.

 1. Hastanenizdeki hemşire çağrı sistemi kurulması ve bilgilerin toplanması gereken bankoları belirliyoruz.
 2. Genel hacim banyolarındaki acil çağrı sistemi ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.
 3. Code blue (mavi kod) sisteminin uygulanması gereken noktalar hakkında çalışmalar yapıyoruz.
 4. Tüm sistemin entegre bir platformda çalışabilmesi için çözüm önerileri sunuyoruz.
 5. Hastane yönetiminin kullanacağı veri tabanını oluşturacak yazılımın hangi bölümlere kurulacağı hakkında görüşüyoruz.
 6. Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunuyoruz.
 7. Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak hemşirelerinizi / sistem işletme personelinizi eğitiyor ve sistemi teslim ediyoruz.

Verimli kullanılabilecek bir hemşire çağrı sistemi için gerekli bütün ürünleri temin ediyoruz.

 • Hemşire Bankoları
 • Hasta yatak başı üniteleri
 • Hemşire çağrı butonları
 • İpli acil çağrı butonları
 • Koridor lambaları
 • Code blue (mavi kod) butonları
 • Adresleme Üniteleri
 • Database yazılımı