Network Sistemleri

Altyapı (Network Sistemleri) bir bilişim sisteminde göz ardı edilmemesi gereken en önemli unsurdur. Firmanızın altyapısının düzgün planlanmış ve kurulmuş olması demek, operasyon sırasında yaşayacağınız sorunların en aza indirgenmiş olması demektir. Bir firmanın ya da kişisel bir bilgisayar sisteminin ilk düşünülmesi gereken yanı altyapı ve kablolama sistemidir.

PLC sizlere sorunlarınızın en aza indirgenmesini sağlayacak olan network sistemleri konusunda danışmanlık ve de kurulum hizmetlerini vermeye hazır bir kadro sunuyor.

Konusunda uzman kişilerden oluşan altyapı birimi, kurulacak sistemin fizibilite çalışmalarını, projelendirme ve uygulama aşamalarını ve sonuçta kurulum raporlarını size sunuyor. İsterseniz bu hizmetleri kurulum öncesi alabilir ya da anahtar teslim çalışma talep edebilirsiniz. Tüm ağ sisteminizi projelendirip, çalışır durumda size teslim edip gerekli eğitim çalışmalarını verebiliriz. Kurulum sonrası operasyonu da sizin adınıza izleyip önerilerde bulunabiliriz.

PLC olarak sizlere aşağıda özetlenen konularda, düzenlenecek anlaşma sonrasında, bilişim ortaklarımızla birlikte hizmet sunabiliyoruz;

Danışmanlık ve Projelendirme
Kuruluşun bilişim ihtiyaçlarına uygun tasarım, Anahtar teslimi olarak hazırlanan projeler, on-line sistemler.

Kurulum ve Teknik Destek Hizmetleri
Kablolama ve tüm cihazların montajı, konfigürasyonları, network yazılımlarının kurulumu ve iki yıl boyunca ücretsiz teknik destek.

Yapısal Kablolama
LAN’da daha verimli ve sorunsuz iletişim için gereken kablolama, sonlandırma, kabin düzenlemesi uygulamaları.